به نام الله، خدای خلاق عالمچرا املاک 3 بعدی؟

بازدید کاملا واقعی و 3بعدی از املاک از طریق سایت و بالا رفتن دقت در انتخاب و سرعت  بازدید ملک تا حد بسیار بسیار زیاد.

نمونه ملک سپرده شده به این سامانه

_______________________________________________________

حذف مزاحمت  مراجعه حضوری  از ملک شما . (اگر شما خریدار باشید ممکن است صاحب ملک حضور نداشته باشد و اگر شما فروشنده هستید ممکن است در مکانی باشید که وقت نشان دادن ملک خود را به خریدار نداشته باشید)

_______________________________________________________

 محدودیت زمانی شما برای نشان دادن ملک مورد نظر به خریدار یا فروشنده از بین میرود. 

_______________________________________________________

 نیاز به سپردن ملک ملک به 10 ها بنگاه و صرف هزینه های رفت و آمد حذف میشود!!

_______________________________________________________

راحتتر و سریعتر از همیشه با کمترین هزینه ملک مورد نظر خود را بخرید یا بفروشید(ممکن است شما تهران باشید یا بوشهر و برای فروش ملک خود در شیراز نیاز به سپردن ملک به چند بنگاه را داشته باشید که با وجود املاک 3بعدی و سپردن ملک خود به این سامانه  دیگر نیاز به سپردن ملک به بنگاه های مختلف و هزینه های رفت و آمد از بین میرود)

_______________________________________________________

قابلیت معاوضه منحصر به فرد املاک.

_______________________________________________________

رایگان از ملک شما عکس برداری خواهد شد(این عکس برداری بسیار پر هزینه است)

_______________________________________________________

یک کارشناس اختصاصی روی ملک شما کار خواهد کرد.

_______________________________________________________

دارا بودن تمام مجوزات لازم جهت اخذ و ثبت و انتقال سند و رهن و اجاره املاک از اتحادیه املاک کشور و امنیت بسیار بالا در معاملات و اخذ قرار داد تخصصی فی مابین طرفین قرار داد.

با سپاس از اینکه وقت گران بهای خود را صرف خواندن سودهای املاک 3 بعدی کردید

 

شنبه 25 آذر 1396
املاک 3 بعدی | بررسی ملک بصورت 3 بعدی ، انتخاب آسان و سریع ! ورود ثبت نام

دسته بندی خبرها

واگذاری بخشی از سهام شرکت سرمایه گذاری "دیجی کالا" و " کافه بازار" به یک شرکت سوئدی

پنج شنبه 19 فروردین 1395 1601 بازدید کننده گروه اقتصادی


واگذاری بخشی از سهام شرکت سرمایه گذاری "دیجی کالا" و " کافه بازار" به یک شرکت سوئدی

به تازگی خبری بر روی خروجی برخی رسانه ها قرار گرفته است مبنی بر سرمایه گذاری خارجی ها در شرکت  مالک دیجی کالا و کافه بازار.
شرکت توسعه ی صنعتی ایران که قبلاً ۱۴.۲۸ درصد از شرکت سرآوا پارس را در اختیار داشته، ۷.۸۳ درصد از سهم خود را در ازای ۶ میلیون و ۳۷۷ هزار و ۹۱۷ یورو به شرکتی سوئدی واگذار کرده و به این ترتیب درصد مالکیت آن به ۶.۴۴ درصد تقلیل پیدا کرده است. سرآوا پارس از جمله شرکت های فعال در زمینه ی شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذار شرکت های بزرگی نظیر دیجی کالا و کافه بازار به حساب می آید.
به گزارش بورس نیوز، دیجی کالا اولین برند شناخته شده تجارت خرد الکترونیکی در ایران است که بیش از 85 درصد سهم بازار را در کشور به خود اختصاص داده است. هم چنین کافه بازار نیز از استارتاپ های موفق بازار ایران است که در حوزه اپلیکیشن های اندوریدی فعال است و بیش از 85 درصد بازار ایران در این حوزه را در اختیار دارد. این شرکت ماهانه حدود 5.7 میلیون کاربر فعال در کشور دارد.
شایان ذکر است از محل این معامله که به تازگی قطعیت یافته است، شرکت توسعه صنعتی ایران حداقل سودی معادل 250 میلیارد ریال شناسایی نموده است. با توجه به سرمایه شرکت توسعه صنعتی ایران این میزان سود معادل حدود 130 ریال به ازای هر سهم می باشد. ضمن اینکه ارزش سهام فعلی این شرکت در شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس هم افزایش چشمگیری می یابد که اثر معناداری بر خالص ارزش دارایی های شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران دارد.
براساس نامه مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري توسعه صنعتي ايران وجه معامله مزبور در 4قسط تاپايان سال 2016ميلادي دريافت خواهد شد. قسط اول معادل يك‌چهارم كل مبلغ، در تاريخ 14فروردين95 مقارن با پايان فصل اول ميلادي به‌صورت ارزي در حساب بانكي شركت وصول و قطعيت معامله محرز شد.


واگذاری بخشی از سهام شرکت سرمایه گذاری "دیجی کالا" و " کافه بازار" به یک شرکت سوئدیاملاک3بعدی,املاک 3بعدی, املاک سه بعدی ,مرجع املاک شیراز ,املاک شیراز,خرید و فروش ملک شیراز,بانک اطلاعات املاک شیراز,خرید آپارتمان شیراز, بنگاه های شیراز ,hlgh; advhc, ovdn lg; nv advhc,fijvdk shdj hlgh;,4/7/2016به تازگی خبری بر روی خروجی برخی رسانه ها قرار گرفته است مبنی بر سرمایه گذاری خارجی ها در شرکت   ... به تازگی خبری بر روی خروجی برخی رسانه ها قرار گرفته است مبنی بر سرمایه گذاری خارجی ها در شرکت  مالک دیجی کالا و کافه بازار. شرکت توسعه ی صنعتی ایران که قبلاً ۱۴.۲۸ درصد از شرکت سرآوا پارس را در اختیار داشته، ۷.۸۳ درصد از سهم خود را در ازای ۶ میلیون و ۳۷۷ هزار و ۹۱۷ یورو به شرکتی سوئدی واگذار کرده و به این ترتیب درصد مالکیت آن به ۶.۴۴ درصد تقلیل پیدا کرده است. سرآوا پارس از جمله شرکت های فعال در زمینه ی شرکت های دانش بنیان و سرمایه گذار شرکت های بزرگی نظیر دیجی کالا و کافه بازار به حساب می آید.به گزارش بورس نیوز، دیجی کالا اولین برند شناخته شده تجارت خرد الکترونیکی در ایران است که بیش از 85 درصد سهم بازار را در کشور به خود اختصاص داده است. هم چنین کافه بازار نیز از استارتاپ های موفق بازار ایران است که در حوزه اپلیکیشن های اندوریدی فعال است و بیش از 85 درصد بازار ایران در این حوزه را در اختیار دارد. این شرکت ماهانه حدود 5.7 میلیون کاربر فعال در کشور دارد. شایان ذکر است از محل این معامله که به تازگی قطعیت یافته است، شرکت توسعه صنعتی ایران حداقل سودی معادل 250 میلیارد ریال شناسایی نموده است. با توجه به سرمایه شرکت توسعه صنعتی ایران این میزان سود معادل حدود 130 ریال به ازای هر سهم می باشد. ضمن اینکه ارزش سهام فعلی این شرکت در شرکت نوین اندیشان سرآوا پارس هم افزایش چشمگیری می یابد که اثر معناداری بر خالص ارزش دارایی های شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران دارد.براساس نامه مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري توسعه صنعتي ايران وجه معامله مزبور در 4قسط تاپايان سال 2016ميلادي دريافت خواهد شد. قسط اول معادل يك‌چهارم كل مبلغ، در تاريخ 14فروردين95 مقارن با پايان فصل اول ميلادي به‌صورت ارزي در حساب بانكي شركت وصول و قطعيت معامله محرز شد.5.0