سه شنبه 30 مرداد 1397
املاک 3 بعدی | بررسی ملک بصورت 3 بعدی ، انتخاب آسان و سریع ! ورود ثبت نام

پرسشهای متداول

ثبت ملک در سیستم

پروسه خرید ملک به چه صورت میباشد؟

شما پس از پسندیدن ملک مورد نظر خود میتوانید با شماره های دفتر املاک 3 بعدی یا کارشناس ملک مربوطه تماس حاصل نمایید و کد ملک مورد نظر را  اعلام نمایید و در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما با فروشنده و شما قرار ملاقات خواهند گذاشت و قولنامه مابین طرفین عقد خواهد شد.

پس از فروش ملک کمسیون بنگاه به چه صورت خواهد بود؟

پس از فروش ملک شما کمسیون بر طبق عرف دریافت خواهد شد .

آیا امکان عکس برداری در شب وجود دارد؟؟

بله، دوربین ها حرفه ای میباشند و در تاریک ترین نقاط هم کمترین نور را ثبت مینمایند اما ترجیحا اگر ملک مورد نظر نورپردازی ندارد این کار سودمند نخواهد بود..

آیا ما میتوانیم توسط موبایل هوشمند خود عکس 3 بعدی تهیه نماییم؟

بله،  البته با نرم افزار مخصوص و اما در بیشتر مواقع به علت نداشتن نقطه نودال در موبایل و ابزار حرفه ای ،عکس دچار به هم ریختگی میشود و معمولا کیفیت خوبی نخواهد داشت..

هزینه دریافتی از سمت املاک 3بعدی بابت چیست؟

هزینه عکس برداری کانلا رایگان میباشد که به صورت آزاد هر عکس 150000 هزار تومان تا 450000 هزار تومان هزینه بردار است و جهت عکس برداری از یک ملک بین 5 تا 15 عکس 360 درجه نیاز میباشد که تمام این پروسه به صورت رایگان صورت میپذیرد و شما تنها هزینه نگهداری فایل یا ملک خود را پرداخت مینمایید که کاملا روشن و مشخص است.

پروسه ثبت ملک چقدر زمان بر میباشد؟

پس از درخواست ثبت ملک چه به صورت آنلان و چه به صورت درخواست معمولی مانند تماس با دفتر و یا پیامک نوبت عکس برداری داده میشود که تمام نقاط شهر بر اساس دسته بندی مشخص در هر روز یک منطقه عکس برداری میشود و پس از عکس برداری بسته به نوع ملک و تعداد عکس ها از 2 تا 3 روز زمان لازم است